07/02/2024
Сьогодні представники Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" здійснили профорієнтаційний виїзд до м. Валки.
![](/assets/cache/images/21b0752258d20efe623f7c44b074b367.jpg)
Зустріч з учнями 11-го класу двох провідних ліцеїв міста - Валківського ліцею імені Олександра Масельського та Валківського ліцею №2, стала можливою завдяки співпраці між керівництвом університету та відділом освіти Валківської міської ради. Захід, організований відділом доуніверситетської освіти ХАІ, зібрав понад 40 школярів. Учасники мали можливість поспілкуватися з представниками факультетів та спеціальностей, які найбільше зацікавили їх.
Під час зустрічі були представлені такі експонати: 3D сканер, демонстрація програмного забезпечення та використання VR окулярів на ноутбуці, пірометр, 3D окуляри, міні-жучок, модель робота на гусеничному шасі, маніпулятор з захватним пристроєм для переміщення об'єктів, робот, який може рухатися в обмеженому просторі, обмеженому лінією, а також гра-тест "Аеропорт-митниця-волонтери".