23/04/2013
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 н.р. з навчальної дисципліни «Гідравліка»
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 н.р. з навчальної дисципліни «Гідравліка»
23 квітня відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 н.р. з навчальної дисципліни «Гідравліка».
В олімпіаді приймали участь 14 команд, всього 30 учасників – переможців І етапу студентських олімпіад навчальних закладів:
– Донецький національний технічний університет;
– Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу;
– Київський національний університет будівництва і архітектури:
– Національний авіаційний університет;
– Національний університет «Львівська політехніка»;
– Львівський національний аграрний університет;
– Сумський державний університет;
– Харківський національний університет будівництва та архітектури;
– Національний університет цивільного захисту України;
– Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут";
– Одеський національний морській університет;
– Криворізький національний університет;
– Одеська національна академія харчових технологій;
– Донбаська національна академія будівництва і архітектури.
ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
22 квітня 2013 р.
Понеділок
0800-1800– Реєстрація учасників Олімпіади, направлення на поселення (ауд.130 с.к. літакобудівного корпусу, вул. Чкалова, 17).
1330-1400 – Інформаційне зібрання учасників Олімпіади (ауд. 130 с.к. літакобудівного корпусу).
1400-1600 – Екскурсія по університету.
1400-1600 – Координаційна нарада керівників команд, робочого комітету, членів журі (ауд. 130 с.к. літакобудівного корпусу).
23 квітня 2013 р.
Вівторок
1000-1100 – Урочисте відкриття Олімпіади. Привітальне слово оргкомітету, представлення команд університетів - учасників змагань (Зал Засідань Вченої Ради, головний корпус «ХАІ»).
1115-1430 – Розв’язування конкурсних задач (ауд. 323 с.к. літакобудівного корпусу).
1430-1500 – Робота мандатної комісії, (шифрування робіт, ауд. 323 с.к.).
1500-1700 – Робота журі Олімпіади
(перевірка конкурсних робіт)
(ауд. 130 с.к. літакобудівного корпусу).
1500-1700 – Пішохідна екскурсія містом учасників Олімпіади.
1730-1830 – Нарада керівників команд
(ауд.130 с.к. літакобудівного корпусу).
24 квітня 2013 р.
Середа
0900-0930 – Оголошення попередніх результатів (ауд.130 с.к. літакобудівного корпусу).
0900-1200 – Робота апеляційної комісії
(ауд.130 с.к. літакобудівного корпусу).
1500-1600 – Оприлюднення результатів змагань, відзначення активної участі, переможців, нагородження переможців Олімпіади.
Урочисте закриття Олімпіади.
(ауд.323 с.к. літакобудівного корпусу).
25 квітня 2013 р.
Четвер
1000-1100 – Підведення підсумків проведення Олімпіади, звіт оргкомітету, звіт суддівської колегії, звіт журі, звіт апеляційної комісії, прийняття заключного рішення (ауд. 127 с.к. літакобудівного корпусу).
Протягом дня – Від’їзд учасників Олімпіади.
24 квітня відбулося урочисте закриття та оголошення переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 н.р. з навчальної дисципліни «Гідравліка».
ПереможціІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
з навчальної дисципліни «Гідравліка» у особистому заліку
№ п/п | ПІБ | ВУЗ | Місце |
1 | Андерсон Олександр Юрійович | Одеська національна академія харчових технологій | перше |
2 | Маслюков Артем Вадимович | Київський національний університет будівництва і архітектури | друге |
3 | Сорокіна Дарія Віталіївна | Сумський державний університет | трете |
ПереможціІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади
з навчальної дисципліни «Гідравліка» у командному заліку
№ п/п | ПІБ | ВНЗ | Місце |
1 | Андерсон Олександр Юрійович Левченко Павло Петрович | Одеська національна академія харчових технологій | 1 |
2 | Божок Артем Іванович Сорокіна Дарія Віталіївна | Сумський державний університет | 2 |
3 | Єршов Олександр Васильович Маслюков Артем Вадимович | Київський національний університет будівництва і архітектури | 3 |