bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
За державним або регіональним замовленням
ГоловнаАбітурієнтуВипускникам технікумів та коледжівЗа державним або регіональним замовленням

Специальность 101 Екологія (Екологія та охорона навколишнього середовища):

  1. Дружиніна Вікторія Олександрівна
  2. Кравченко Анастасія Сергіївна
  3. Лактіонова Вікторія Олександрівна
  4. Товт Даяна Чарльзівна
  5. Яценко Альбіна Василівна

Специальность 122 Комп'ютерні науки (Інформаційні технології проектування):

  1. Носач Марія Дмитрівна
  2. Лісунов Вячеслав Васильович
  3. Свінцицький Марат Сергійович

Специальнсоть 126 Інформаційні системи та технології (Інформаційні системи та технології підтримки віртуальних середовищ):

  1. Богородченко Богдан Валерійович
  2. Волков Олександр Олегович
  3. Кривобок Данило Сергійович
  4. Кудінова Катерина Дмитрівна

Специальность 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка (Літаки і вертольоти):

  1. Альошин Сергій Анатолійович
  2. Волошин Герман Володимирович
  3. Довгополюк Сергій Сергійович
  4. Козак Андрій Сергійович
  5. Козаков Дмитро Сергійович
  6. Нестерчук Андрій Ігорович
  7. Пархомчук Богдан Юрійович
  8. Пелих Валентин Павлович
  9. Рожко Климентій Юрійович
  10. Савінов Сергій Сергійович
  11. Хараїм Вероніка Ігорівна
  12. Хребтов Микита Дмитрович
  13. Ященко Микола Тарасович

Специальность 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка (Технології виробництва та ремонту літальних апаратів):

  1. Дець Ігор Олегович
  2. Задерака Антон Сергійович
  3. Кужелєв Владислав Станіславович
  4. Михалчич Руслан Миколайович

Специальнсоть 272 Авіаційний транспорт (Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів):

  1. Горюнова Юлія Віталіївна
  2. Іванко Дар’я Миколаївна

Специальность 274 Автомобільний транспорт (Автомобілі та автомобільне господарство):

  1. Бобрусь Дмитро Романович
  2. Гребенюк Олександр Олександрович
  3. Кацуренко Костянтин Олександрович
  4. Кривокобилка Максим Валерійович

Інформація для студентів 1 курсу заочної форми навчання

Переглянути