Списки рекомендованих до зарахування | ХАІ
bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
ГоловнаАбітурієнтуВипускникам технікумів та коледжівСписки рекомендованих до зарахування

Списки рекомендованих до зарахування на 1 курс
до Національного аерокосмічного університету
ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" в 2021 році

Факультет літакобудування:

101 Екологія. «Екологія та охорона навколишнього середовища» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/832274/

122 Комп'ютерні науки. «Інформаційні технології проектування» – https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/834615/

126 Інформаційні системи та технології. «Інформаційні системи та технології підтримки віртуальних середовищ» – https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/829569/

134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка. «Проектування, виробництво та сертифікація авіаційної техніки» –  https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/832441/

272 Авіаційний транспорт. «Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів» – https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/863632/

274 Автомобільний транспорт. «Автомобілі та автомобільне господарство» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/849272/

Факультет авіаційних двигунів:

 

131 «Прикладна механіка». Конкурсна пропозиція «Роботомеханічні системи і логістичні комплекси» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/857282/ 

133 «Галузеве машинобудування». Конкурсна пропозиція «Комп’ютерний інжиніринг» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/847660/ 

134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка». Конкурсна пропозиція «Авіаційні двигуни, енергетичні установки та комп’ютерно-інтегровані технології виробництва» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/832446/ 

142 «Енергетичне машинобудування». Конкурсна пропозиція «Енергетика» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/848651/ 

144 «Теплоенергетика». Конкурсна пропозиція «Енергетичний менеджмент та комп’ютерно-інтегровані технології в енергетиці» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/858667/ 

151 «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології». Конкурсна пропозиція «Комп’ютерні технології проектування та виробництва» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/835957/

Факультет систем управління літальних апаратів:

Спеціальність 122 «Комп'ютерні науки» конкурсна пропозиція «Комп’ютеризація обробки інформації та управління»:

№ п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал

          1     

Глотов Олександр Віталійович

180,5

          2     

Назаренко Іван Іванович

180,25

          3     

Котляр Андрій Сергійович

179

          4     

Бодня Данило Андрійович

178,75

          5     

Зоураб Катерина Рафат

178,75

          6     

Басенко Антон Володимирович

178,25

          7     

Рекало Максим Олександрович

178

          8     

Сітайло Олександр Юрійович

177,25

          9     

Скрипник Ольга Вікторівна

174,5

       10     

Точилов Андрій Михайлович

172,5

       11     

Труфанов Тимур Олександрович

170,25

Всього 11 осіб.

Спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології» конкурсна пропозиція «Розподілені інформаційні системи»:

№ п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал

          1     

Глотов Олександр Віталійович

180,5

          2     

Котляр Андрій Сергійович

179

          3     

Зоураб Катерина Рафат

178,75

          4     

Басенко Антон Володимирович

178,25

          5     

Скрипник Ольга Вікторівна

174,5

          6     

Точилов Андрій Михайлович

172,5

          7     

Труфанов Тимур Олександрович

170,25

          8     

Коцупій Микола Дмитрович

170

          9     

Шевченко Руслан Ігорович

168,25

       10     

Маценко Карина Дмитрівна

167,25

       11     

Сорока Максим Сергійович

164

Всього 11 осіб.

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» конкурсна пропозиція «Комп’ютерно-інтегроване управління в енергетиці»:

№ п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал

Примітки

          1     

Арнаутов Дмитро Павлович

164

 

          2     

Павленко Богдан Сергійович

157,25

 

Всього 2 особи.

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» конкурсна пропозиція «Інженерія мобільних додатків»:

№ п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал

Примітки

          1     

Савонік Олександр Миколайович

157,25

 

          2     

Шарієв Андрій Олегович

151

 

Всього 2 особи.

Спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» конкурсна пропозиція «Інтелектуальні інформаційні вимірювальні системи»:

№ п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал

Примітки

          1     

Щербак Ксенія Олександрівна

159,25

 

          2     

Чуприна Михайло Сергійович

153,5

 

          3     

Борщов Владислав Ігорович

141,75

 

Всього 3 особи.

Спеціальність 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» конкурсна пропозиція «Менеджмент якості товарів та послуг»:

№ п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал

Примітки

          1     

Кравченко Ольга Олексіївна

161

 

          2     

Щербак Ксенія Олександрівна

159,25

 

Всього 2 особи.

Спеціальність 153 «Мікро- та наносистемна техніка» конкурсна пропозиція «Мікро- та наносистемна техніка»:

№ п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал

Примітки

          1     

Чуєв Дмитро Юрійович

161,75

 

          2     

Борисов Дмитро Сергійович

158,5

 

          3     

Борщов Владислав Ігорович

141,75

 

          4     

Курлянський Костянтин Олександрович

125,75

 

Всього 4 особи.

Спеціальність 173 «Авіоніка» конкурсна пропозиція «Авіоніка»:

№ п/п

П.І.Б.

Конкурсний бал

Примітки

          1     

Вознюк Нікіта Ігорович

153,5

 

          2     

Волков Владислав Рустамович

138,5

 

Всього 2 особи

122 Комп’ютерні науки, КП «Комп'ютеризація обробки інформації та управління» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/834618/

126 Інформаційні системи та технології, КП «Розподілені інформаційні системи» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/858264/

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, КП «Комп'ютерно-інтегроване управління в енергетиці» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/849306/

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, КП «Інженерія мобільних додатків» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/838901/

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка, КП «Інтелектуальні інформаційні вимірювальні системи» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/818325/

153 Мікро- та наносистемна техніка, КП «Мікро- та наносистемна техніка» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/877059/

173 Авіоніка, КП «Авіоніка» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/843807/ 

Факультет ракетно-космічної техніки

103 «Науки про Землю». Конкурсна пропозиція«Космічний моніторінг землі»

№ з/п

ПІБ

Конкурсний бал

1

ІвахненкоТаянаОлександрівна

153.200

2

Сушкевич Богдан Вікторович

151.900

3

ГолобородькоОленаГеннадіївна

150.800

4

Куликов ЄгорОлександрович

147.900

5

Ляскало СергійСергійович

144.100

Всього: 5 осіб

134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка». Конкурсна пропозиція «Проектування та виробництво композитних конструкцій 3р»

№ з/п

ПІБ

Конкурсний бал

1

Аврамов Микита Ярославович

127.750

Всього: 1 особа

134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка». Конкурсна пропозиція «Ракетні та космічні комплекси 3р»

№ з/п

ПІБ

Конкурсний бал

1

Самойленко Богдан Владиславович

167.000

Всього: 1 особа

134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка». Конкурсна пропозиція «Ракетні двигуни та енергетичні установки 3р»

№ з/п

ПІБ

Конкурсний бал

1

Самойленко Богдан Владиславович

167.000

2

Кулаєв Микита Тимофійович

163.750

3

Дударець Владислав Миколайович

157.750

4

Сітковський Олег Андрійович

152.500

5

Кіпка Максим Юрійович

150.250

6

Кріпак Дмитро Сергійович

146.000

7

Лисогоря Владислав Володимирович

145.750

8

Шалягін Ілля Олегович

144.750

Всього: 8 осіб

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Конкурсна пропозиція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність 3р»

№ з/п

ПІБ

Конкурсний бал

1

СтаценінЄгорЄвгенович

150.000

2

Проців Ярослав Володимирович

139.250

3

Аврамов Микита Ярославович

136.750

4

Борисенко ЄвгенійЮрійович

130.000

Всього: 4 особи

193 «Геодезія та землеустрій». Конкурсна пропозиція «Геоінформаційні системи і технології 3р»

№ з/п

ПІБ

Конкурсний бал

1

Черних Владислав Олександрович

166.800

2

Куликов Єгор Олександрович

150.700

3

Остапенко Данило Вадимович

145.600

4

Гавриленко Корній Михайлович

135.600

Всього: 4 особи 

Факультет радіоелектроніки, комп'ютерних систем та інфокомунікацій

122 «Комп'ютерні науки». Конкурсна пропозиція «Комп'ютерні технології в біології та медицині 3р». Тип пропозиції «Фіксована».

№ з/п

ПІБ

Оцінка

1.     

Солошенко Олександр Романович 22.03.2002

177.500

2.     

Вандишева Анастасія Романівна 08.08.2002

163.500

3.     

Світличний Євген Станіславович 12.01.2002

162.750

4.     

Берилло Яким Олександрович

160.000

5.     

Юзько Анжела Романівна

159.750

6.     

Семененко Владислав Сергійович 13.02.2002

159.250

Всього: 6 осіб

123 «Комп’ютерна інженерія». Конкурсна пропозиція «Комп’ютерні системи та мережі 3р». Тип пропозиції «Фіксована». 

№ з/п

ПІБ

Оцінка

1.     

Гребцов Олексій Андрійович

194.125

2.     

Колодочка Олексій Віталійович

181.750

3.     

Вірський Ярослав Михайлович

178.750

4.     

Немов Микита Русланович

178.750

5.     

Олефіренко Артем Вікторович

178.250

6.     

Гузенко Владислав Валерійович

176.500

7.     

Важньов Віктор Андрійович

176.250

8.     

Фісун Владислав Валентинович

175.250

9.     

Мусіков Владислав Андрійович

171.500

10.  

Лапуха Микола Олегович

171.500

11.  

Мірошніченко Андрій Володимирович 08.12.2001

167.000

12.  

Качура Ігор Андрійович

166.000

Всього: 12 осіб 

123 «Комп’ютерна інженерія». Конкурсна пропозиція «Системне програмування 3р». Тип пропозиції «Фіксована». 

№ з/п

ПІБ

Оцінка

1.     

Гребцов Олексій Андрійович

194.125

2.     

Процюк Ростислав Вікторович

186.500

3.     

Колодочка Олексій Віталійович

181.750

4.     

Вірський Ярослав Михайлович

178.750

5.     

Немов Микита Русланович

178.750

6.     

Рудь Ігор Володимирович

178.500

7.     

Гузенко Владислав Валерійович

176.500

8.     

Важньов Віктор Андрійович

176.250

9.     

Фісун Владислав Валентинович

175.250

10.  

Хмель Павло Васильович

175.000

11.  

Лапуха Микола Олегович

171.500

12.  

Соколов Едуард Олександрович 30.03.2000

169.250

13.  

Самохін Марк Сергійович

168.250

14.  

Коваленко Надія Миколаївна

167.250

15.  

Качура Ігор Андрійович

166.000

16.  

Волошин Дмитро Ігорович

165.500

17.  

Вінницький Владислав Олексійович 09.12.2001

165.500

18.  

Височин Павло Сергійович

165.250

Всього: 18 осіб 

125 «Кібербезпека». Конкурсна пропозиція «Безпека інформаційних і комунікаційних систем 3р». Тип пропозиції «Фіксована». 

№ з/п

ПІБ

Оцінка

1.     

Гребцов Олексій Андрійович

194.125

2.     

Вірський Ярослав Михайлович

178.750

3.     

Важньов Віктор Андрійович

176.250

4.     

Лапуха Микола Олегович

171.500

5.     

Мусіков Владислав Андрійович

171.500

6.     

Самохін Марк Сергійович

168.250

7.     

Яресько Андрій Дмитрович

164.250

8.     

Луценко Денис Романович

163.000

9.     

Кастиркін Денис Русланович

163.000

10.  

Пирожков Данило Віталійович

162.250

Всього: 10 осіб 

126 «Інформаційні системи та технології». Конкурсна пропозиція «Штучний інтелект та інформаційні системи 3р». Тип пропозиції «Фіксована». 

№ з/п

ПІБ

Оцінка

1.     

Кунц Артем Михайлович

171.500

2.     

Левін Ігор Віталійович

170.000

3.     

Вознюк Нікіта Ігорович

151.750

4.     

Мартинов Кирило Володимирович 23.04.2002

147.750

5.     

Луценко Денис Романович

139.250

6.     

Савонік Олександр Миколайович 14.08.2001

139.000

Всього: 6 осіб 

163 «Біомедична інженерія». Конкурсна пропозиція «Біомедична інженерія 3р». Тип пропозиції «Фіксована».

№ з/п

ПІБ

Оцінка

1.     

Воронін Данііл Олександрович

144.750

 

Всього: 1 особа 

172 «Телекомунікації та радіотехніка». Конкурсна пропозиція «Інжиніринг і програмування інфокомунікаційних систем 3р». Тип пропозиції «Фіксована». 

№ з/п

ПІБ

Оцінка

1.     

Сироватка Ярослав Сергійович

164.650

2.     

Богуславський Дмитро Андрійович 21.02.2002

159.650

3.     

Шевченко Андрій Сергійович

148.500

4.     

Галаган Кирило Андрійович

145.050

5.     

Грицішин Ярослав Богданович

140.200

6.     

Покотило Денис Сергійович

138.600

7.     

Фещук Роман Олександрович

137.950

8.     

Шевченко Кирило Олександрович 17.02.2002

137.550

9.     

Мирка Владислав Олегович

134.900

10.  

Кісіль Владислав Дмитрович

134.600

11.  

Гуськов Вячеслав Олександрович 03.07.2002

132.900

12.  

Нестеренко Богдан Володимирович 13.09.2001

128.850

13.  

Курлянський Костянтин Олександрович 21.09.2001

127.900

Всього: 13 осіб 

172 «Телекомунікації та радіотехніка». Конкурсна пропозиція «Програмовані інформаційно-вимірювальні радіоелектронні системи 3р». Тип пропозиції «Фіксована». 

№ з/п

ПІБ

Оцінка

1.     

Матлашевський Милан Олександрович 11.05.2002

169.250

2.     

Бєлов Микита Русланович

162.000

3.     

Страхов Руслан Олексійович

162.000

4.     

Кузь Єгор Юрійович

159.000

5.     

Соколов Ігор Віталійович

157.000

6.     

Пономарьов Гліб Олександрович 25.04.2002

155.250

7.     

Опара Ламберт Осіта 

146.750

8.     

Балюк Дмитро Олександрович

137.000

9.     

Нікітін Андрій Ігорович

134.000

10.  

Базоокий Іван Миколайович

130.500

11.  

Чеченєв Данило Олексійович

127.750

Всього: 11 осіб 

172 «Телекомунікації та радіотехніка». Конкурсна пропозиція «Радіоелектронні комп’ютеризовані засоби 3р». Тип пропозиції «Фіксована».

№ з/п

ПІБ

Оцінка

1.     

Онопко Данило Андрійович

161.500

2.     

Вялов Владислав Володимирович 16.05.2002

160.000

3.     

Жувака Дмитро Олександрович

160.000

4.     

Колисниченко Олексій Едуардович 10.03.2002

157.500

5.     

Гоголєв Владислав Олегович

157.250

6.     

Козирєв Дмитро Володимирович 05.09.2002

157.000

7.     

Корсунський Євген Станіславович 07.05.2002

156.500

Всього: 7 осіб

122 «Комп'ютерні науки». Конкурсна пропозиція «Комп'ютерні технології в біології та медицині 3р». Тип пропозиції «Фіксована» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/827795/
123 «Комп’ютерна інженерія». Конкурсна пропозиція «Комп’ютерні системи та мережі 3р». Тип пропозиції «Фіксована» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/827419/
123 «Комп’ютерна інженерія». Конкурсна пропозиція «Системне програмування 3р». Тип пропозиції «Фіксована» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/837585/
125 «Кібербезпека». Конкурсна пропозиція «Безпека інформаційних і комунікаційних систем 3р». Тип пропозиції «Фіксована» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/861305/
126 «Інформаційні системи та технології». Конкурсна пропозиція «Штучний інтелект та інформаційні системи 3р». Тип пропозиції «Фіксована» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/833741/
163 «Біомедична інженерія». Конкурсна пропозиція «Біомедична інженерія 3р». Тип пропозиції «Фіксована» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/835255/
172 «Телекомунікації та радіотехніка». Конкурсна пропозиція «Інжиніринг і програмування інфокомунікаційних систем 3р». Тип пропозиції «Фіксована» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/884329/
172 «Телекомунікації та радіотехніка». Конкурсна пропозиція «Програмовані інформаційно-вимірювальні радіоелектронні системи 3р». Тип пропозиції «Фіксована» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/848653/
172 «Телекомунікації та радіотехніка». Конкурсна пропозиція «Радіоелектронні комп’ютеризовані засоби 3р». Тип пропозиції «Фіксована» - https://vstup.osvita.ua/y2021/r21/34/924805/ 

Факультет програмної інженерії та бізнесу:

Спеціальність 051 «Економіка». Конкурсна пропозиція «Економіка підприємства»

Вступник

Конкурсний бал

1

Мироненко Катерина Михайлівна 10.07.2003

141.750

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Конкурсна пропозиція «Фінанси, банківська справа та страхування»

Вступник

Конкурсний бал

1

НікітінаАлінаСтаніславівна 15.11.2002

147.500

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Конкурсна пропозиція «Експертиза товарів та послуг»

Вступник

Конкурсний бал

1

Глушко Ольга Віталіївна 29.10.2002

175.000

Спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення». Конкурсна прпозиція «Інженерія програмного забезпечення»

Вступник

Конкурсний бал

1.                   

Басенко Антон Володимирович 25.12.2001

193.250

2.                   

СітайлоОлександрЮрійович 29.09.2001

189.250

3.                   

НіловаЄлізаветаВіталіївна 14.06.2002

188.500

4.                   

Гребцов ОлексійАндрійович 11.01.2002

188.125

5.                   

Сажин ОлександрІгорович 14.07.2002

187.500

6.                   

БескоровайнийІванСергійович 29.11.2001

185.500

7.                   

КравченковТимофій Павлович 07.12.2001

184.250

8.                   

Чабань Роман Юрійович 28.01.2002

182.500

9.                   

Процюк Ростислав Вікторович 21.02.2002

181.000

10.                

Носач Роман Русланович 24.09.2002

179.750

11.                

СерветникДмитроСергійович 17.09.2001

179.000

12.                

Островерх ВеронікаСергіївна 16.03.2002

177.750

13.                

Кулажніков Владислав Олексійович 20.09.2002

177.500

14.                

Мурзін Богдан Андрійович 17.11.2001

177.000

15.                

Бутенко Владислав Андрійович 25.12.2001

176.500

16.                

СухінДмитроСергійович 19.10.2001

176.250

17.                

Турчин Владислав Валентинович 04.03.2002

173.500

18.                

БрехунченкоЄвгенЮрійович 13.03.2002

172.500

19.                

Ходань Богдан Олегович 27.09.2001

172.500

20.                

Завальний Богдан Андрійович 20.10.2001

172.500

21.                

Грохольський Максим Олександрович 08.10.2000

171.750

22.                

Хмель ПавлоВасильович 12.07.2000

170.500

23.                

Колодочка ОлексійВіталійович 09.04.2002

169.750

24.                

Гонтар Артем Віталійович 17.02.2002

169.000

25.                

Мошна ВолодимирЮрійович 06.05.2002

167.750

26.                

Назаренко ІванІванович 08.07.2002

167.750

27.                

КатиреваНадіяОлексіївна 05.03.2002

167.500

28.                

ШумнийЮрійСергійович 19.12.2000

166.500

29.                

Соколов ЕдуардОлександрович 30.03.2000

166.250

30.                

Лі Ярослав Сергійович 21.09.2001

166.250

31.                

ВолинськийВіталійОлексійович 22.10.2000

165.500

32.                

Кулик Олександр Вадимович 06.12.2002

165.000

33.                

Сорока Максим Сергійович 03.06.2002

165.000

34.                

Фефелова Злата Євгенівна 28.03.2002

164.250

35.                

МалюкОлександрОлексович 07.08.2000

164.000

Гуманітарно-правовий факультет:

Факультет міжнародних комунікацій та підготовки іноземних громадян:

029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Конкурсна пропозиція «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» 

ПІБ

Конкурсний бал

1

Мамут  Єлизавета Миколаївна  27.03.2003

185.000

2

Вільхова Ілона Олександрівна      09.02.2003

177.500

3

Мироненко Катерина Сергіївна             29.11.2002

167.500

4

Шипіцин Олексій Сергійович     08.11.2002

166.750

5

Троценко Каріна Сергіївна   20.11.2003

166,250

6

Бондаренко Марина Миколаївна

162,250

7

Коновал Марія Сергіївна   02.01.2002

161.750

Всього: 7 осіб

-->