Кубок України з техніки гірського туризму
bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
ГоловнаНовиниКубок України з техніки гірського туризму

17/12/2018

15-16 грудня в спорткомплексі НАУ «ХАІ» проходили Кубок України з техніки гірського туризму на штучному рельєфі, і кубок України з техніки гірського туризму на штучному рельєфі серед студентів.

Більше тридцяти спортсменів з шести регіонів України взяли участь в цих змаганнях.
Змагання проходили на двох дистанціях - «Гірські перешкоди» і «Рятувальні технічні прийоми».
У загальному заліку перше місце серед чоловіків зайняв випускник ХАІ Сергій Русовичі (м.Київ).
Серед дівчат переможцем стала член збірної команди ХАІ зі спортивного туризму Юлія Пигарева, яка нині виступає за м Київ, четверте місце в заліку серед дівчат виборола аспірантка кафедри 104 Христина Гуторова.
На Кубку України серед студентів Станіслав Неледва (група 126) став бронзовим призером, а студент групи 143т Дмитро Батовського став бронзовим призером на дистанції «Гірські перешкоди»