14/02/2019
В рамках проекту «Авіатор» конкурсанти продемонстрували знання технічної англійської
![](/assets/cache/images/c5bf3cd729fbdaac82598d1ea357abce.jpg)
7 лютого о провідних вузах України відбувся другий відбірковий етап освітнього конкурсу «Авіатор 2019». Ініціатором і організатором проекту є благодійний Фонд Бориса Колеснікова і реалізує його восьмий раз для креативних і обдарованих студентів технічних спеціальностей.
Детальніше читайте за посиланням.