15/02/2016
Шанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні
Шанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні
![](/assets/cache/images/aa010dc0139db219fcf4ce1db64bfbcf.jpg)
Шановні студенти, викладачі і співробітники!
20 лютого 2016 року відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні.
Щоб віддати належну шану мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави, Міністерство освіти і науки України рекомендує розпочати першу пару виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання 19 лютого 2016 року