16/11/2023
Гостьова онлайн-лекція на тему: «PROJECT DESIGN»
15 листопада, на запрошення доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри музичного мистецтва ХНПУ імені Г.С. Сковороди Катерини Анатоліївни Юр’євої була проведена гостьова онлайн-лекція на тему: «PROJECT DESIGN».
![](/assets/cache/images/5df8d5b9dfa14a7dbf91b03fc79d0441.png)
Марина Геннадіївна Шленьова, доцент кафедри документознавства та української мови, прочитала лекцію магістрам факультету мистецтв – майбутнім учителям музичного мистецтва – в межах дисципліни вільного вибору "Арт-менеджмент у контексті мистецького простору Слобожанщини".
Доповідь була присвячена головним етапам проєкту та інструментам його реалізації.
Дискусія після мого виступу продемонструвала обізнаність магістрантів у цій темі.
Дякуемо за запрошення та можливість поділитись досвідом.