11/10/2018
11 жовтня на головній сцені ХАІ відбувся концерт до Дня працівника освіти.
![](/assets/cache/images/cb3422d3b87e20acdbcdc2fb8b15c7de.jpg)
ХАІ - місце з безліччю традицій, і цього року почали ще одну. Концерт проводився в новому, конкурсному форматі, де студенти семи факультетів виступали зі своїми викладачами.
Ми ще раз переконалися, що у нас в університеті талановиті не тільки студенти, але й вчителі, які співали, танцювали та грали на сцені разом з учнями. Кожен факультет показав свою індивідуальність і порадував своїм номером.
У другій частині концерту студенти Вже самостійно показали номери для вчителів.
В підсумку в конкурсі перемогу отрималв факультет Програмної інженерії та бізнесу, але варто відзначити, що всі гідно почали нову традицію в ХАІ і свято було дійсно вдалим!
Вітаємо всіх викладачів!