18/12/2023
Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відсвяткував величезну подію у світовій історії - 120-річчя першого польоту братів Райт. З цієї нагоди, університет організував незабутній захід для дітей, де були представлені найновітніші розробки кожного факультету, від роботизованих протезів рук до VR-окулярів.
![](/assets/cache/images/21be375f78478c4454c57011baeeb336.png)
Цей захід, проведений ХАІ, був спрямований на відзначення досягнень авіаційних початківців та відображав сучасні досягнення в галузі авіації та космонавтики. Захід також мав на меті надихнути молоде покоління на подальші дослідження та розвиток у сфері аерокосмічних технологій.
Свято також включало інтерактивні майстер-класи та лекції, де діти мали можливість дізнатися більше про історію авіації, принципи польоту та принципи роботи сучасних авіаційних технологій. Вони мали можливість ставити питання вченим та студентам університету, що стимулювало пізнавальний інтерес та обмін знаннями.
Захід для дітей з нагоди 120-річчя першого польоту братів Райт став чудовим прикладом того, як університет може сприяти науковому розвитку та навчанню молоді. Цей захід надав унікальну можливість дітям побачити історичні досягнення та сучасні технології поряд, а також надихнув їх на майбутні кар'єрні шляхи в галузі авіації та космонавтики.
ХАІ продовжує підтримувати інновації та наукові дослідження, спрямовані на розвиток авіаційної та космічної галузей. Такі заходи допомагають залучити новий талант та розширити горизонти можливостей у цих важливих галузях.