bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
HomeNewsІкари ХАІ 2018

20/12/2018

Ікари ХАІ 2018

20 грудня пройшла церемонія нагородження щорічного конкурсу професійної майстерності "Ікари ХАІ"

Традиційно напередодні Нового Року на головній сцені ХАІ пройшла церемонія нагородження конкурсу професійної майстерності «Ікар ХАІ 2018». У підсумках року були нагороджені найініціативніші, креативні і просто професіонали своєї справи.

Кращий науковець:

3 місце: Назін Володимир Іосифович та Жихор Олена Борисівна

2 місце: Середа Владислав Олександрович

1 місце: Лукін Володимир Васильович

Кращий викладач професійно-орієнтованих дисциаплін:

3 місце: Фірсов Сергій Миколайович

2 місце: Голованова Майя Анатоліївна

1 місце: Фірсов Сергій Миколайович

Кращий викладач фундаментальних та гуманітарних дисциплін:

3 місце: Постніков Володимир Миколайович

2 місце: Абрамов Олександр Дмитрович

1 місце: Філіпковська Лариса Олексіївна

Кращий молодий науково-педагогічний працівник:

3 місце: Абрамова Вікторія Валеріївна

2 місце: Феоктистова Олена Ігорівна

1 місце: Чумаченко Дмитро Ігорович

Кращий наставник студентства:

3 місце: Малєєва Юлія Анатоліївна

2 місце: Стрєлкіна Анастасія Андріївна

1 місце: Руденко Наталія Володимирівна

Кращий фахівець із забезпечення навчального процесу:

3 місце: Харченко Андрій Анатолійович

2 місце: Чабаненко Андрій Олегович

1 місце: Шовкопляс Юлія Миколаївна

Кращий фахівець з організації та методичного забезпечення:

3 місце: Кузьменко Лариса Олександрівна

2 місце:  Барздун Олена Василівна

1 місце: Ситник Наталя Іванівна

Кращий фахівець адміністративно-управлінських відділів та служб соціального забезпечення:

3 місце: Чумак Світлана Євгеніївна

2 місце: Кузьменко Анна Василівна

1 місце: Самченко Світлана Олександрівна

Кращий фахівець інженерно-експлуатаційних служб:

3 місце: Вендін Олександр Олексійович

2 місце: Козіна Тетяна Вікторівна

1 місце: Штогрин Любов Володимірівна

Кращий працівник експлуатаційних служб та служб соціального забезпечення:

3 місце: Петренко Володимир Олександрович

2 місце: Малєй Сергій Миколайович

1 місце: Токар Сергій Олександрович.

Після церемонії нагородження пройшла невелика лотерея, де кожен бажаючий міг виграти невеликі подарунки для підтримки новорічного настрою. Після закінчення офіційної частини для співробітників дали концерт артисти філармонії.

Фото

Звернутись