03/11/2017
Візит делегації компанії Lockheed Martin (США)
Делегація компанії Lockheed Martin (США) відвідала ХАІ
![](/assets/cache/images/aa010dc0139db219fcf4ce1db64bfbcf.jpg)
![](/assets/images/old_news/news15097167111082.jpg)
31 жовтня 2017 р. делегація компанії Lockheed Martin (США) та представники посольства США в Україні відвідали ХАІ з метою ознайомлення з напрямками наукових досліджень університету та лабораторно-експериментальною базою.
Делегація відвідала аеродинамічну лабораторію, НДІ ПФМ, кафедру прийому, передачі та обробки сигналів (504), кафедру фізики (505), кафедру конструкцій і проектування ракетної техніки (401) та кафедру композитних конструкцій та авіаційного матеріалознавства (403).
В рамках візиту було обговорено можливості для подальшої наукової співпраці між ХАІ та організаціями зі США.