16/03/2016
Вітаємо співробітників ХАІ з отриманням грантів від Британської Ради
Вітаємо співробітників ХАІ з отриманням грантів від Британської Ради
![](/assets/cache/images/aa010dc0139db219fcf4ce1db64bfbcf.jpg)
Щиро вітаємо зав. кафедри 403 доц. Шевцову Марину Анатоліївну та проф. кафедри 504 Лукіна Володимира Васильовича, які отримали гранти від Британської Ради для здійснення двосторонніх ознайомчих візитів з університетами Великобританії.
Ці візити сприятимуть визначенню та узгодженню цілей подальшої співпраці наукових колективів українських та британських університетів та плануванню спільної участі у програмах фінансування ЄС (як то Горизонт 2020, Еразмус+, та інших).
Бажаємо колективам кафедри 403 та кафедри 504 успіхів у реалізації цих візитів та подальшого розвитку міжнародної науково-технічної співпраці!
Офіційні результату конкурсу: http://www.britishcouncil.org.ua/en/selection-results-ukraine-ihe-grant-opportunities-201516