17/10/2023
Вітаємо переможців!
Студенти 603 кафедри принесли перемогу нашому факультету та ВНЗ в змаганні університетів, яке проводив ІТ -кластер, ще до війни. Вчора була урочитса подія нагородження. Тепер у нас є зірка, а у ХАІ є кубок - наші студенти та їх ментори найкращі.
![](/assets/cache/images/1356733683590f0a041e155a1da07c3b.jpg)
Окремо дякуємо нашим студентам, які зайняли призове місце у кубку університетів:
Біловус Єгор
Іванніков Іван
Басенко Антон
Сажин Олександр
Бажаємо успіхів в усьому та великих звершень!