09/02/2024
Робоча зустріч із Вільхівською територіальною громадою Харківської області.
Керівництво унівесритету обговорили питання співпраці в контексті майбутньої вступної кампанії з представниками Вільхівської територіальної громади Харківської області.
![](/assets/cache/images/7e203f3549855d4217c37bacaa52f927.png)
Домовились організувати цикл зустрічей із учнями 10-11 класів, їх візитів до ХАІ для ознайомлення із навчальною базою, основними здобутками і досягненнями університету.
Разом до Перемоги!