06/12/2023
6 грудня в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" відбулася нарада, організована навчально-методичним відділом під керівництвом проректора з науково-педагогічної роботи Андрія Михайловича Гуменного. Метою наради було обговорення проведення чергового опитування здобувачів вищої освіти шляхом анкетування. Опитування було заплановане з метою вимірювання якості вищої освіти, рівня обізнаності студентів щодо нормативних документів та освітніх програм, а також оцінки дотримання принципів академічної доброчесності, антикорупційних заходів та ставлення до освітньої діяльності.
![](/assets/cache/images/57b114aba820c66d5a06fc7d1c8b73e1.png)
На нараді було обговорено план опитування, включаючи складання анкети, визначення цільової аудиторії та методики збору даних. Також було обговорено питання зв'язку здобувачів вищої освіти та їх бажання щодо участі в опитуванні.
Після наради було прийнято рішення про подальший розробку плану опитування та розпочато підготовку необхідних матеріалів.