Кубок світу з авіамодельних змагань в класах F2A, B, C
bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
ГоловнаНовиниКубок світу з авіамодельних змагань в класах F2A, B, C

11/07/2023

Харківський авіаційний інститут з гордістю повідомляє про успіхи наших студентів та випускників у авіамодельному спорті.

Незважаючи на військовий стан та неможливість проведення змагань в Україні, наші спортсмени взяли участь у Кубку світу з авіамодельних змагань в класах F2A, B, C, який проходив з 29 по 30 червня та з 01 по 02 липня 2023 року в м. Вержавіце (Польща).

Підготовка команди вимагала великих зусиль та наполегливої роботи. Але наші студенти та випускники продемонстрували високий рівень майстерності та здобули значні результати.

Особливо хочеться відзначити успіхи Миколая Ткачука, студента нашого інституту, який власноруч спроєктував та сконструював експериментальну модель в класі F2B та зайняв 4-те місце.

Також наші випускники, Олексій Ігошин та Юрій Чайка, у складі команди гонщиків зайняли 3-те місце в класі F2C.

На даний момент Миколай Ткачук, Олексій Ігошин та Юрій Чайка готуються до участі у чемпіонаті Європи в складі збірної України. Харківський авіаційний інститут вітає наших спортсменів та бажає успіхів на майбутніх змаганнях!