26/02/2024
За дорученням начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова до гуртожитку НАУ "ХАІ" завітали заступник начальника ХОВА Євген Іванов та начальник Купʼянської МВА Андрій Беседін.
![](/assets/cache/images/916050b5f52721c99b57ef1b1ffcd206.png)
Мешканці Купʼянської громади, які у нас знайшли свій прихисток, отримали продуктові набори, засоби гігієни, теплі речі тощо.
Завдяки допомозі міжнародних партнерів з World Central Kitchen маємо можливість покращити побутові та інші умови проживання внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб - наших співгромадян, які потерпіли від агресії, втратили житло та майно.
Незважаючи на постійні ворожі обстріли, нелюдське поводження з боку загарбників купʼянчани тримають стрій.
Дякуємо усім причетним за допомогу!
Віримо у ЗСУ!
Разом до Перемоги!