16/02/2024
52-річчя студмістечка
Великою радістю стало те, що навіть в умовах важких випробувань і обмежень, студенти та співробітники продовжували допомагати один одному.
![](/assets/cache/images/8938470cec08f19cb4565a6cd548eb31.png)
Незважаючи на втрати та пошкодження, справжня солідарність та сила духу виявилися безцінними активами на шляху до відновлення та побудови нового майбутнього.
Ці важкі моменти не лише викликали сльози, але й об’єднали нас, надаючи сил та волі долати труднощі. І вже сьогодні, в святковий день 52-річчя нашого студмістечка, ми завдячуємо кожному, хто залишається вірним і відданим, будуючи майбутнє разом, крок за кроком.