bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка
ГоловнаОсвітаКонференції та олімпіадиМіжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

 

Протокол

результатів проведення ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2019 року

серед студентів вищих начальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації

(студенти гуманітарних спеціальностей)

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Назва вищого навчального закладу

Сума балів

Місце

1.

 Мусійко Світлана Віталіївна

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

49,5

1

2.

 Гусенко Крістіна Вікторівна

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

48,5

2

3.

 Мацак Ярослава Олегівна

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

47

3

4.

 Безкоровайна Катерина Андріївна

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

43

4

5.

 Тімашова Діана Вікторівна

Національний аерокосмічний університет імені М. Є.Жуковського "ХАІ"

33,5

5

6.

 Дубровська Єлізавета Анатоліївна

Харківський національний університет мистецтв імені І.П.Котляревського

32,5

6

7.

 Яременко Павло Олександрович

Національний аерокосмічний університет імені М. Є.Жуковського "ХАІ"

32,5

6

8.

 Хлиповка Леонід Дмитрович

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

29,5

7

9.

 Колесникова Анна Андріївна

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

29

8

10.

 Таможанська Дар'я Олексіївна

Харківський національний університет мистецтв імені І.П.Котляревського

28,5

9

11.

 Діденко Катерина Вікторівна

Харківська державна академія культури

26,5

10

12.

 Золотопуп Катерина Дмитрівна

Приватний вищий навчальний заклад “Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”

25,5

11

13.

 Твердохдіб Валерія Олександрівна

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

23,5

12

14.

 Григоров Антон Олегович

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

19,5

13

15.

 Кресало Анастасія Олександрівна

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

19,5

13

16.

 Кришталь Марія

Харківська державна академія дизайну і мистецтв

19,5

13

17.

 Варакута Микита Павлович

Приватний вищий навчальний заклад “Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”

15,5

14

18.

 Головчанська Дар'я Олександрівна

Харківський національний університет мистецтв імені І.П.Котляревського

14,5

15

19.

 Дубовик Дарина Віталіївна

Харківська державна академія культури

14,5

15

20.

 Нікуленко Станіслава Віталіївна

Національний аерокосмічний університет імені М. Є.Жуковського "ХАІ"

14

16

21.

 Малишенко Олександра Артемівна

Харківська державна академія культури

11,5

17

22.

 Заболотня Катерина

Український державний університет залізничного транспорту

10

18

 


Протокол

результатів проведення ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2019 року

серед студентів вищих начальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації

(курсанти вищих військових навчальних закладів)

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва вищого навчального закладу

Сума балів

Місце

1.

 Рябчук Марина

Національна академія Національної гвардії України

48

 1

2.

 Кожем’яко Тетяна Олегівна

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

43

 2

3.

 Скрипкін Михайло Сергійович

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

38

 3

4.

 Ващенко Анастасія Андріївна

Національна академія Національної гвардії України

35

 4

5.

 Акуленко Євгенія Віталіївна

Національний університет внутрішніх справ

34

 5

6.

 Волощук Анастасія Дмитрівна

Національний університет цивільного захисту України

34

 5

7.

 Литвиненко Софія Анатоліївна

Національний університет внутрішніх справ

33

 6

8.

 Переверзєва Олена Микитівна

Національний університет цивільного захисту України

31

 7

9.

 Коваленко Микола Миколайович;

Харківський національний університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба

26

 8

10.

 Паскаль Катерина Леонідівна

Національний університет внутрішніх справ

26

 8

11.

 Комишан Ірина Іванівна

Національний університет цивільного захисту України

14

 9

12.

 Котик Тарас Олегович

Харківський національний університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба

12

 10

 


Протокол

результатів проведення ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2019 року

серед студентів вищих начальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації

(студенти негуманітарних спеціальностей)

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва вищого навчального закладу

Сума балів

Місце

1.

 Віннік Анастасія Віталіївна

Харківська державна академія фізичної культури

47

 1

2.

 Волинцев Олексій Михайлович

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

43

 2

3.

 Ліннік Катерина Сергіївна

Харківський національний медичний університет

42,5

 3

4.

 Галицька Ольга Віталіївна;

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

42

 4

5.

 Андрющенко Дарія Олегівна

Харківський національний університет радіоелектроніки

41

 5

6.

 Божко Яніна Юріївна

Харківський державний  університет харчування та торгівлі

41

 5

7.

 Іващенко Анастасія Григорівна

Харківський державний  університет харчування та торгівлі

41

 5

8.

 Росик Олександр

Харківська державна зооветеринарна академія

40,5

 6

9.

 Григорова Марина Євгенівна

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім.. Петра Василенка

40

 7

10.

 Зінченко Денис Віталійович

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

40

 7

11.

 Проценко Вікторія Олександрівна

Національний технічний університет "ХПІ"

40

 7

12.

 Петрунь Юлія Володимирівна

Харківська державна академія фізичної культури

39

 8

13.

 Піддубна Єва Романівна

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

39

 8

14.

 Курбель Юлія Олексіївна

Українська інженерно-педагогічна академія

38

 9

15.

 Малигон Єлізавета Анатоліївна

Харківський державний  університет харчування та торгівлі

38

 9

16.

 Фесенко Богдан Олександрович

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

37

 10

17.

 Баранова Олександра Сергіївна 

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

35

 11

18.

 Троян Надія Анатоліївна

Харківський національний університет радіоелектроніки

35

 11

19.

 Балабась Катерина Романівна

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

34

 12

20.

 Зеленська Владислава Юріївна

Національний технічний університет "ХПІ"

34

 12

21.

 Калуцька Валерія Віталіївна

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

34

 12

22.

 Ракова Анастасія Павлівна

Національний фармацевтичний університет

33

 13

23.

 Руднєва Валерія Романівна

Харківський  навчально – науковий інститут Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи»

33

 13

24.

 Видренко Аделіна Олексіївна

Харківський національний медичний університет

31

 14

25.

 Чугунов Микита Денисович

Харківський національний медичний університет

31

 14

26.

 Авідзба Владислав Юрійович

Харківський національний університет радіоелектроніки

30

 15

27.

 Бондарєва Катерина Сергіївна

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

30

 15

28.

 Збукер Марія Євгенівна

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

30

 15

29.

 Ретюніна Марія Юріївна

Приватний вищий навчальний заклад “Харківський гуманітарний університет “Народна українська академія”

30

 15

30.

 Меланич Діана Валеріївна

Національний університет внутрішніх справ

29

 16

31.

 Каменєва Ярослава Ігорівна

Харківський  навчально – науковий інститут Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи»

28

 17

32.

 Пучков Данило Денисович;

Національний технічний університет "ХПІ"

28

 17

33.

 Старожилова Каміла Ярославівна

Харківський національний університет будівництва і архітектури

28

 17

34.

 Філімонова Карина Юріївна

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

28

 17

35.

 Ворошилова Анжела Сергіївна

Харківський державний  університет харчування та торгівлі

27

 18

36.

 Боровкова Анастасія

Харківська державна зооветеринарна академія

26

 19

37.

 Проскурня Карина Миколаївна

Національний університет внутрішніх справ

25

 20

38.

 Білущенко Анастасія Павлівна

Українська інженерно-педагогічна академія

23

 21

39.

 Моісеєнко Катерина Євгенівна

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

23

 21

40.

 Снесар Ганна Андріївна

Національний фармацевтичний університет

23

 21

41.

 Фруман Вікторія Валентинівна

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

23

 21

42.

 Варлашкіна Анастасія Олександрівна

Харківський національний університет будівництва і архітектури

21

 22

43.

 Шелест Вікторія Миколаївна

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

21

 22

44.

 Потапенко Діана Олексіївна

Харківський  навчально – науковий інститут Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи»

19

 23

45.

 Гончаренко Альона Олександрівна

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім.. Петра Василенка

17

 24

46.

 Недавня Вікторія Олександрівна

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім.. Петра Василенка

16

 25

47.

 Черниціна Дар’я Сергіївна

Українська інженерно-педагогічна академія

14

 26

Бажаєш стати студентом ХАІ? Оціни свої шанси на вступ!

Дізнатися