bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
Кафедра теоретичної механіки, машинознавства і роботомеханічних систем (202)

Представники

Керівництво
Баранов Олег Олегович
Баранов Олег Олегович

завідуючий кафедрою 202

Контакти:

(057)788-43- 34

(факс)

Приймальна:

Сторінка в Facebook
Бєлявський Олександр Вадимович
Бєлявський Олександр Вадимович

старший викладач

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Бреус Андрій Олександрович
Бреус Андрій Олександрович

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Буняєва Ірина Володимирівна
Буняєва Ірина Володимирівна

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Сторінка в Facebook
Возьний Михайло Тарасович
Возьний Михайло Тарасович

завідуючий лабораторією

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Гереш Тетяна Вікторівна
Гереш Тетяна Вікторівна

асистент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Гнитько Олександр Миколайович
Гнитько Олександр Миколайович

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Сторінка в Facebook
Горбенко Георгій Вікторович
Горбенко Георгій Вікторович

інженер 1 кат

Контакти:

(057)-788-43-35

(факс)

Приймальна:

Данилов Віталій Миколайович
Данилов Віталій Миколайович

старший викладач

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Сторінка в Facebook
Доценко Володимир Миколайович
Доценко Володимир Миколайович

професор

Контакти:

(057)-788-43-35

(факс)

Приймальна:

Кладова Ольга Юріївна
Кладова Ольга Юріївна

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Сторінка в Facebook
Ковеза Юрій Володимирович
Ковеза Юрій Володимирович

доцент

Контакти:

(057)-788-43-35

(факс)

Приймальна:

Колоскова Ганна Миколаївна
Колоскова Ганна Миколаївна

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Король Юрій Григорович
Король Юрій Григорович

старший викладач

Контакти:

(057)-788-43-35

(факс)

Приймальна:

Косенко Оксана Валеріївна
Косенко Оксана Валеріївна

інженер 1 категорії

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Костюк Геннадій Ігорович
Костюк Геннадій Ігорович

прогфесор

Контакти:

(057)-788-43-35

(факс)

Приймальна:

Кот Наталя Іванівна
Кот Наталя Іванівна

завідуюча лабораторією

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Кузнецова Анна Вадимівна
Кузнецова Анна Вадимівна

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Кунченко Єгор Олексійович
Кунченко Єгор Олексійович

асистент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Сторінка в Facebook
Меньшиков Василь Олександрович
Меньшиков Василь Олександрович

професор

Контакти:

(057)-788-43-35

(факс)

Приймальна:

Миргородська Катерина Вікторівна
Миргородська Катерина Вікторівна

інженер 1 категорії

Контакти:

(057)-788-43-34

(факс)

Приймальна:

Московська Наталія Михайлівна
Московська Наталія Михайлівна

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Сторінка в Facebook
Назін Володимир Іосифович
Назін Володимир Іосифович

професор

Контакти:

(057)-788-43-35

(факс)

Приймальна:

Нарижний Олександр Георгійович
Нарижний Олександр Георгійович

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Несвіт Віталій Федорович
Несвіт Віталій Федорович

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Ойкін Володимир Олександрович
Ойкін Володимир Олександрович

старший викладач

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Повгородній Володимир Олегович
Повгородній Володимир Олегович

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Постельник Тетяна Олександрівна
Постельник Тетяна Олександрівна

інженер 1 категорії

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Романова Ірина Олександрівна
Романова Ірина Олександрівна

старший викладач

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Сторінка в Facebook
Руденко Наталія Володимирівна
Руденко Наталія Володимирівна

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Сторінка в Facebook
Світличний Сергій Петрович
Світличний Сергій Петрович

доцент

Контакти:

(057)-788-43-35

(факс)

Приймальна:

Свєшніков Євгеній Володимирович
Свєшніков Євгеній Володимирович

старший лаборант без в/о

Контакти:

(057)-788-43-35

(факс)

Приймальна:

Сисоєв Юрій Олександрович
Сисоєв Юрій Олександрович

професор

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Степаненко Денис Романович
Степаненко Денис Романович

асистент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Сторінка в Facebook
Сухобрус Наталія Яківна
Сухобрус Наталія Яківна

навч.майстер

Контакти:

(057)-788-43-35

(факс)

Приймальна:

Торосян Олена Василівна
Торосян Олена Василівна

завідуюча лабораторією

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Торосян Гоар Давидівна
Торосян Гоар Давидівна

старший лаборант

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Усік Віктор Васильович
Усік Віктор Васильович

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Харламов Ілля Олександрович
Харламов Ілля Олександрович

інженер 1 категорії

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Шехов Олександр Володимирович
Шехов Олександр Володимирович

старший викладач

Контакти:

(057)-788-43-35

(факс)

Приймальна:

Широкий Юрій В’ячеславович
Широкий Юрій В’ячеславович

доцент

Контакти:

(факс)

Приймальна:

Сторінка в Facebook

  • Опис кафедри
  • ЛабораторіЇ, центри, наукові гуртки для школярів
  • Партнери

Кафедра теоретичної механіки, машинознавства та роботомеханічних систем – випускова кафедра зі спеціальностей 131 «Прикладна механіка»та133 «Галузеве машинобудування». Готує висококваліфіковані інженерні кадри (бакалаврів та магістрів) в галузі робототехніки, інженерії логістичних систем та комп’ютерного інжинірингу, які здатні конструювати, проектувати, виробляти та експлуатувати робототехнічні комплекси, машини та механізми в різних галузях промисловості.

Детальніше

Інформація для студентів 1 курсу заочної форми навчання

Переглянути