bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
За державним або регіональним замовленням
ГоловнаАбітурієнтуВипускникам технікумів та коледжівЗа державним або регіональним замовленням

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки (Комп'ютеризація обробки інформації та управління):  

  1. Борисенко Артем Володимирович
  2. Букреєв Олександр Сергійович
  3. Гарашко Владислав Олександрович
  4. Гончаренко Сергій Юрійович
  5. Громенко Артем Ігорович
  6. Дідечкін Олег Андрійович
  7. Дронов Дмитро Русланович
  8. Калюга Ілля Олександрович
  9. Костенко Валентин Сергійович
  10. Скопін Михайло Володимирович
  11. Шкурапет Максим Олександрович

Спеціальність 126 Інформаційні системи та технології (Розподілені інформаційні системи):

  1. Андрєєв Валерій Русланович
  2. Бакай Федір Анатолійович
  3. Давиденко Антон Леонідович
  4. Данилевський Ярослав Володимирович
  5. Кірілов Віталій Юрійович
  6. Кушнір Євгеній Анатолійович
  7. Мельник Сергій Віталійович
  8. Павленко Ксенія Віталіївна
  9. Петренко Єгор Олександрович
  10. Сипало Дарина Анатоліївна
  11. Сінельник Станіслав Володимирович
  12. Толочко Богдан Юрійович

Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Комп’ютерно-інтегроване управління в енергетиці): 

  1. Кошелєв Єгор Іванович
  2. Поволоцький Микита Олександрович

Спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (Інженерія мобільних додатків):  

  1. Ковалець СофіяЮріївна
  2. Малафєєва Ірина Віталіївна
  3. Мінака Дмитро Владиславович 

Спеціальність 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (Інтелектуальні інформаційні вимірювальні системи): 

  1. Ляшенко Костянтин Ігорович
  2. Наринович Анюта Вікторівна
  3. Терлецький Богдан Юрійович
  4. Шокуров Олексій Сергійович 

Спеціальність 153 Мікро- та наносистемна техніка (Мікро- та наносистемна техніка): 

  1. Бистрова Тетяна Сергіївна
  2. Біжанов Олександр Андрійович
  3. Гамов Матвій Володимирович
  4. Кремезной Максим Костянтинович

Спеціальність 173 Авіоніка (Системи автономної навігації та адаптивного управління літальних апаратів):

  1. Волков Михайло Вячеславович
  2. Ляшенко Владислава Олексіївна
  3. Стецун Валентин Миколайович
  4. Тютюнник В’ячеслав Сергійович 

Спеціальність 272 Авіаційний транспорт (Інтелектуальні транспортні системи): 

  1. Саприкін Максим Максимович
  2. Соболь Сергій Олександрович

Інформація для студентів 1 курсу заочної форми навчання

Переглянути