bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
За державним або регіональним замовленням
ГоловнаАбітурієнтуВипускникам технікумів та коледжівЗа державним або регіональним замовленням

Спеціальність 122 Комп'ютерні науки (Компютерні технології в біології та медицині):

  1. Голик Ніна Вікторівна
  2. Касьянова Юлія Віталіївна
  3. Ліхоніна Світлана Олександрівна
  4. Немченко Володимир Володимирович
  5. Пліско Олег Олегович
  6. Потапова Варвара Олегівна
  7. Скоропад Анастасія Олексіївна

Спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія (Комп’ютерні системи та мереж):

  1. Батраченко Юрій Володимирович
  2. Зирянова Дарина Олексіївна
  3. Кардашов Микита Андрійович
  4. Коломієць Дмитро Володимирович
  5. Кравченко Олексій Андрійович
  6. Марченко Владислав Сергійович
  7. Моїсеєнко Денис Дмитрович
  8. Пільгуй Михайло Павлович
  9. Рибченко Валентин Льовович
  10. Самарченко Владислав Сергійович
  11. Слива Віталій Віталійович
  12. Цірик Денис Вячеславович
  13. Якушов Борис Сергійович
  14. Яременко Микита Сергійович

Спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія (Системне програмування): 

  1. Васильченко Василь Олександрович
  2. Гончаров Андрій Віталійович
  3. Гордієнко Богдан Ігорович
  4. Кизилов Ілля Романович
  5. Коротков Антон Васильович
  6. Мищенко Максим Олександрович
  7. Морщ Віктор Олександрович
  8. Супрунчук Владислав Сергійович
  9. Череповський Олексій Володимирович
  10. Шеремет Дмитро Євгенович
  11. Шулак Артем Андрійович 

Спеціальність 163 Біомедична інженерія (Біомедична інженерія):

  1. Бельська Анна Сергіївна
  2. Бондар Анастасія Олександрівна
  3. Васильєва Анастасія Валеріївна
  4. Дегтярьова Катерина Олександрівна
  5. Здор Дар’я Віталіївна
  6. Ковальчук Дар’я Станіславівна
  7. Колісніченко Михайло Андрійович
  8. Коломієць Олексій Євгенович
  9. Косецька Анастасія Сергіївна
  10. Краснокутська Таїсія Сергіївна
  11. Курило Валерія Олександрівна
  12. Матковська Анастасія Ернстівна
  13. Монжосов Володимир Юрійович
  14. Семеренко Дмитро Едуардович
  15. Сетер Андрій Сергійович
  16. Суріков Олег Сергійович
  17. Хлистунова Вікторія Костянтинівна
  18. Шпортько Ангеліна Богданівна

Спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка (Програмовані інформаційно-вимірювальні радіоелектронні системи):

  1. Афонін Дмитро Михайлович
  2. Баришев Ростислав Андрійович
  3. Бугаков Євген Вікторович
  4. Буднік Марія Павлівна
  5. Валентій Олександр Сергійович
  6. Вілівальд Владислав Сергійович
  7. Дудка Кирило Ігорович
  8. Зозуля Назар Сергійович
  9. Кардель Данило Ігорович
  10. Ковальов Кирило Віталійович
  11. Круглов Артем Юрійович
  12. Медяник Максим Олександрович
  13. Сидоров Ярослав Дмитрович
  14. Стадник Герман Олексійович
  15. Старіков Кирило Андрійович
  16. Устименко Тимофій Андрійович
  17. Шиянов Дмитро Романович
  18. Якимчук Анатолій Вікторович

Спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка (Інжиніринг і програмування інфокомунікаційних систем):

  1. Болотний Данило Сергійович
  2. Грек Денис Євгенійович
  3. Колєснік Олександр Олексійович
  4. Крюков Артем Володимирович
  5. Лавров Микита Олександрович
  6. Подолянич Олександр Роландович
  7. Шворінь Олександр Русланович

Інформація для студентів 1 курсу заочної форми навчання

Переглянути