bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
За державним або регіональним замовленням
ГоловнаАбітурієнтуВипускникам технікумів та коледжівЗа державним або регіональним замовленням

Спеціальність 131 Прикладна механіка (Роботомеханічні системи і логістичні комплекси):

  1. Гриньов Ярослав Володимирович
  2. Кишинський Євген Вадимович
  3. Лавренко Любов Вікторівна
  4. Папаіка Іван Андрійович
  5. Прасол Даніл Дмитрович
  6. Руденко Микита Сергійович
  7. Хрипко Валерія Віталіївна
  8. Шапіро Ілля Михайлович

Спеціальність 133 Галузеве машинобудування (Комп’ютерний інжиніринг):

  1. Єфремов Сергій Володимирович
  2. Клєцков Євгеній Олексійович
  3. Мороз Руслан Олексійович
  4. Христич Антон Олександрович
  5. Швець Ігор Сергійович
  6. Штофель Євгеній Олександрович

Спеціальність 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка (Авіаційні двигуни, енергетичні установки та комп’ютерно-інтегровані технології виробництва):

  1. Бережнов Микита Андрійович
  2. Єрофєєв-Карпій Тимофій Євгенович
  3. Запара Володимир Володимирович
  4. Каулька Дмитро Сергійович
  5. Кривоног Євгеній Володимирович
  6. Мамченко Олександр Сергійович
  7. Мар'єнко Аліна Євгенівна
  8. Маринін Олександр Максимович
  9. Мірошин Артем Олександрович
  10. Овсянніков Олександр Михайлович
  11. Піддубний Михайло Андрійович
  12. Солдатенко Олексій Юрійович
  13. Тараненко Володимир Євгенійович
  14. Фоменко Анастасія Сергіївна
  15. Хлистун Олександр Вікторович
  16. Цибульський Олександр Андрійович

Спеціальність 142 Енергетичне машинобудування (Енергетика):

  1. Артамонов Євген Валерійович
  2. Гапоненко Олександр Віталійович
  3. Гармашов Микита Сергійович
  4. Завалай Богдан Сергійович
  5. Лукій Олег Дмитрович
  6. Малій Костянтин Сергійович
  7. Селезень Олег Георгійович
  8. Семенов Олег Володимирович
  9. Ситніков Андрій Ігорович
  10. Хазанов Максим Олександрович

Спеціальність 144 Теплоенергетика (Енергетичний менеджмент та комп’ютерно-інтегровані технології в енергетиці):

  1. Берко Михайло Сергійович
  2. Волжин Данило Ростиславович
  3. Ярмак Данило Романович

Спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (Комп’ютерні технології проектування та виробництва):

  1. Скирта Роман Олександрович
  2. Тригідько Дмитро Вікторович
  3. Черняк Ігор Борисович

Інформація для студентів 1 курсу заочної форми навчання

Переглянути