bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
Факультет системи управління літальних апаратів

122 Комп'ютерні науки, Комп’ютеризація обробки інформації та управління

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Цронов Дмитро Русланович

369

2

Бучачева Аліна Андріївна

359

3

Козенко Максим Васильович

341

4

Дідечкін Олег Андрійович

340

5

Носачов Антон Миколайович

335

6

Петров Нікіта Олександрович

327

7

Шевченко Богдан Олегович

325

8

Андреев Валерій Русланович

325

9

Гарашко Владислав Олександрович

323

10

Максимов Дмитро Володимирович

323

11

Циганок Денис Олександрович

322

12

Громенко Артем Ігорович

321

126 Інформаційні системи та технології, Розподілені інформаційні системи

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Цронов Дмитро Русланович

369

2

Голочко Богдан Юрійович

366

3

Кірілов Віталій Юрійович

359

4

Кушнір Євгеній Анатолійович

346

5

Дідечкін Олег Андрійович

340

6

Носачов Антон Миколайович

335

7

Павленко Ксенія Віталіївна

328

8

Петров Нікіта Олександрович

327

9

Сипало Дарина Анатоліївна

326

10

Андрєєв Валерій Русланович

325

11

Шевченко Богдан Олегович

325

12

Гарашко Владислав Олександрович

323

13

Циганок Денис Олександрович

322

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Комп'ютерно-інтегроване управління в енергетиці

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Кошелєв Єгор Іванович

332

2

Поволоцький Микита Олександрович

303

151 Автоматизація та комп’ютерно- інтегровані технології, Інженерія мобільних додатків

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Малафеева Ірина Віталіївна

321

2

Ковалець Софія Юріївна

311

152 Метрологія та інформаційно- вимірювальна техніка, Інтелектуальні інформаційні вимірювальні системи

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Бистрова Тетяна Сергіївна

355

2

Капустенко Надія Валеріївна

331

3

Щербина Оксана Миколаївна

326

4

Шокуров Олексій Сергійович

323

153 Мікро- та наносистемна техніка, Мікро- та наносистемна техніка

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Глазков Денис Вадимович

358

2

ільків Віктор Вікторович

345

3

Петрачков Максим Олегович

345

4

Бистрова Тетяна Сергіївна

331

5

Щербина Оксана Миколаївна

326

173 Авіоніка, Авіоніка

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Гютюнник В'ячеслав Сергійович

306

2

Ляшенко Владислава Олексіївна

304

3

Стецун Валентин Миколайович

300

4

Волков Михайло Вячеславович

299

272 Авіаційний транспорт, Інтелектуальні транспортні системи

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Соболь Сергій Олександрович

264

2

Саприкін Максим Максимович

260

Інструкції з подання документів при вступі до ХАІ

Переглянути