bellCreated using FigmaVectorCreated using FigmacalendarCreated using Figmaearth-globeCreated using FigmaenvelopeCreated using FigmaFax 1Created using FigmaVectorCreated using FigmaVectorCreated using Figmatelephone-handle-silhouetteCreated using Figma
Факультет літакобудування

101 Екологія, Екологія та охорона навколишнього середовища

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Говт Даяна Чарльзівна

297

2

Лактіонова Вікторія Олександрівна

289

3

Блінов Даніїл Володимирович

281

4

Яценко Альбіна Василівна

269

5

Дружиніна Вікторія Олександрівна

264
6

Кравченко Анастасія Сергіївна

236

122 Комп'ютерні науки, Інформаційні технології проектування

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Кучевська Наталія Миколаївна

361

2

Бойченко Анна Анатоліївна

355

3

Волков Олександр Олегович

349

4

Богородченко Богдан Валерійович

348

5

Кудінова Катерина Дмитрівна

344

6

Кривобок Данило Сергійович

343

126 Інформаційні системи та технології, Інформаційні системи та технології підтримки віртуальних середовищ

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Кучевська Наталія Миколаївна

361

2

Бойченко Анна Анатоліївна

355

3

Волков Олександр Олегович

349

4

Богородченко Богдан Валерійович

348

5

Кудінова Катерина Дмитрівна

344

6

Кривобок Данило Сергійович

343

134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка, Літаки і вертольоти

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Савінов Сергій Сергійович

373

2

Альошин Сергій Анатолійович

363

3

Хараїм Вероніка Ігорівна

362

4

Козаков Дмитро Сергійович

361

5

Козак Андрій Сергійович

361

6

Баздирєва Ірина Олексіївна

356

7

Хребтов Микита Дмитрович

351

8

Пелих Валентин Павлович

345

9

Волошин Герман Володимирович

340

10

Рожко Климентій Юрійович

338

134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка, Технології виробництва та ремонту літальних апаратів

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Баздирєва Ірина Олексіївна

356

2

Богородченко Богдан Валерійович

348

3

Кужелєв Владислав Станіславович

346

4

Дець Ігор Олегович

331

272 Авіаційний транспорт, Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Іванко Дар я Миколаївна

342

2

Козир Дарія Сергіївна

329

274 Автомобільний транспорт, Автомобілі та автомобільне господарство

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові вступника

Конкурсний бал

1

Кривокобилка Максим Валерійович

368

2

Гребенюк Олександр Олександрович

336

3

Бобрусь Дмитро Романович

315
4

Толуп Артем Олександрович

263

Інструкції з подання документів при вступі до ХАІ

Переглянути