bell Created using Figma Vector Created using Figma calendar Created using Figma earth-globe Created using Figma envelope Created using Figma Fax 1 Created using Figma Vector Created using Figma Vector Created using Figma telephone-handle-silhouette Created using Figma
Приймальна комісія
ГоловнаАбітурієнтуПриймальна комісія
Прийом документів
Факультет Корпус Кімната

№1 

Літакобудування

788-48-10

Літакобудівний корпус 211

№2 

Авіаційних двигунів

788-48-20

Моторний корпус 224

№3 

Систем управління літальних апаратів

788-48-30

Радіокорпус 233

№4 

Ракетно-космічної техніки

788-48-40

Учбово-лабораторний корпус 205

№5

Радіоелектроніки, комп’ютерних систем та інфокомунікацій

788-48-50

Радіокорпус 123

№6 

Програмної інженерії та бізнесу

788-48-60

Імпульсний корпус 208

№7 

Гуманітарний

788-48-70

Головний корпус 224

Заочне навчання

788-43-59

Імпульсний корпус 305
 
Години прийому абітурієнтів членами приймальної комісії

Нечипорук

Микола Васильович

Ректор, голова
приймальної комісії

16.00 – 17.00

Павленко

Віталій Миколайович

Проректор з НПР,

Заступник голови

14.00 – 15.00

Степаненко

Володимир Миколайович

Відповідальний секретар

9.00 – 17.00

Зайцев

Віталій Єгорійович

Проректор з НПР

16.00 – 17.00

Колесник

Володимир Петрович

Проректор з НПР

16.00 – 17.00

Воронько

Віталій Володимирович

Проректор з НПР

16.00 – 17.00

Планковський

Сергій Ігорович

Декан факультету № 1

16.00 – 17.00

Сорокін

Володимир Федорович

В.о. декана факультету № 2

16.00 – 17.00

Заболотний

Олександр Віталійович

Декан факультету № 3

16.00 – 17.00

Фірсов

Сергій Миколайович

В.о. декана факультету № 4

16.00 – 17.00

Павліков

Володимир Володимирович

Декан факультету № 5

16.00 – 17.00

Прончаков

Юрій Леонідович

Декан факультету № 6

16.00 – 17.00

Копилов

Володимир Олександрович

Декан факультету № 7

16.00 – 17.00

Тараненко

Ігор Михайлович

Декан факультету № 8

16.00 – 17.00

Кузнецов

Анатолій Юрійович

Директор центра освітніх послуг

16.00 – 17.00

 
Розклад консультацій для абітурієнтів

Предмет 

Дата Час Аудиторія, головний корпус

АНГЛІЙСЬКА МОВА

20 липня 10-00 418а

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

20 липня 11-00 426

ФІЗИКА

20 липня 11-00 429

ГЕОГРАФІЯ

20 липня 12-00 426

УКРАЇНСЬКА МОВА

20 липня 13-00 426

БІОЛОГІЯ

20 липня 14-00 426

МАТЕМАТИКА

20 липня 15-00 426
 
Розклад вступних іспитів

Предмет

Дата

Час

Аудиторія, головний корпус

УКРАЇНСЬКА МОВА

21 липня 9-00 426

МАТЕМАТИКА

24 липня 10-00 426

АНГЛІЙСЬКА МОВА

24 липня 14-00 418а

ГЕОГРАФІЯ

25 липня 10-00 426

БІОЛОГІЯ

25 липня 12-00 426

ФІЗИКА

25 липня 10-00 429

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

25 липня 11-00 426

Дізнайся більше про спеціальності ХАІ

Дізнатися