bell Created using Figma Vector Created using Figma calendar Created using Figma earth-globe Created using Figma envelope Created using Figma Fax 1 Created using Figma Vector Created using Figma Vector Created using Figma telephone-handle-silhouette Created using Figma
Home News ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 н.р. з навчальної дисципліни «Гідравліка»

23/04/2013

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 н.р. з навчальної дисципліни «Гідравліка»

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 н.р. з навчальної дисципліни «Гідравліка»

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 н.р. з навчальної дисципліни «Гідравліка»

 

23 квітня відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 н.р. з навчальної дисципліни «Гідравліка».

В олімпіаді приймали участь 14 команд, всього 30 учасників – переможців І етапу студентських олімпіад навчальних закладів:

–        Донецький національний технічний університет;

–        Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу;

–        Київський національний університет будівництва і архітектури:

–        Національний авіаційний університет;

–        Національний університет «Львівська політехніка»;

–        Львівський національний аграрний університет;

–        Сумський державний університет;

–        Харківський національний університет будівництва та архітектури;

–        Національний університет цивільного захисту України;

–        Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут";

–        Одеський національний морській університет;

–        Криворізький національний університет;

–        Одеська національна академія харчових технологій;

–        Донбаська національна академія будівництва і архітектури.

 

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

22 квітня 2013 р.

Понеділок

0800-1800 –       Реєстрація учасників Олімпіади, направлення на поселення (ауд.130 с.к. літакобудівного корпусу, вул. Чкалова, 17).

1330-1400 –       Інформаційне зібрання учасників Олімпіади (ауд. 130 с.к. літакобудівного корпусу).

1400-1600 –       Екскурсія по університету.

1400-1600 –       Координаційна нарада керівників команд, робочого комітету, членів журі (ауд. 130 с.к. літакобудівного корпусу).

23 квітня 2013 р.

Вівторок

1000-1100 –       Урочисте відкриття Олімпіади. Привітальне слово оргкомітету, представлення команд університетів - учасників змагань (Зал Засідань Вченої Ради, головний корпус «ХАІ»).

1115-1430 –       Розв’язування конкурсних задач (ауд. 323 с.к. літакобудівного корпусу).

1430-1500 –       Робота мандатної комісії, (шифрування робіт, ауд. 323 с.к.).

1500-1700 –       Робота журі Олімпіади
(перевірка конкурсних робіт)
(ауд. 130 с.к. літакобудівного корпусу).

1500-1700 –       Пішохідна екскурсія містом учасників Олімпіади.

1730-1830 –      Нарада керівників команд
(ауд.130 с.к. літакобудівного корпусу).

24 квітня 2013 р.

Середа

0900-0930 –       Оголошення попередніх результатів (ауд.130 с.к. літакобудівного корпусу).

0900-1200 –       Робота апеляційної комісії
(ауд.130 с.к. літакобудівного корпусу).

1500-1600 –       Оприлюднення результатів змагань, відзначення активної участі, переможців, нагородження переможців Олімпіади.
Урочисте закриття Олімпіади.
(ауд.323 с.к. літакобудівного корпусу).

25 квітня 2013 р.

Четвер

1000-1100 –       Підведення підсумків проведення Олімпіади, звіт оргкомітету, звіт суддівської колегії, звіт журі, звіт апеляційної комісії, прийняття заключного рішення (ауд. 127 с.к. літакобудівного корпусу).

 

Протягом дня   –   Від’їзд учасників Олімпіади.

  

  

 

24 квітня відбулося урочисте закриття та оголошення переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2012/2013 н.р. з навчальної дисципліни «Гідравліка».

 

Переможці ІІ  етапу Всеукраїнської  студентської олімпіади

з навчальної дисципліни «Гідравліка» у особистому заліку

 

№ п/п

ПІБ

ВУЗ

Місце

1

Андерсон Олександр Юрійович

Одеська національна академія харчових технологій

перше

2

Маслюков Артем Вадимович

Київський національний університет будівництва і архітектури

друге

3

Сорокіна Дарія Віталіївна

Сумський державний університет

трете

 

Переможці ІІ  етапу Всеукраїнської  студентської олімпіади

з навчальної дисципліни «Гідравліка» у командному заліку

№ п/п

ПІБ

ВНЗ

Місце

1

Андерсон Олександр Юрійович

Левченко Павло Петрович

Одеська національна академія харчових технологій

1

2

Божок Артем Іванович

Сорокіна Дарія Віталіївна

Сумський державний університет

2

3

Єршов Олександр Васильович

Маслюков Артем Вадимович

Київський національний університет будівництва і архітектури

3

 




Learn more about the specialties of KhAI

Discover